SKI KLUB ŠUMAVA

Sledujte nás na Facebooku
Jméno:
Heslo: >>

Bafuňářské slohy

Rekordní zastoupení vimperského lyžování na MSJ a MS U23
29.02.2020 | Zbyněk

Právě dnes, s sobotu 29.2. 2020, bude zahájeno mistrovství světa v klasickém lyžování pro kategorie juniorů a lyžařů do 23 let v německém Oberwiesenthalu. V rámci osmnáctičlenné reprezentace ČR se těchto vrcholných světových závodů zúčastní i pět současných či bývalých studentů Sportovního gymnázia Vimperk, současných či bývalých členů Fischer Ski klubu Šumava Vimperk.

celý článek >>
diskuze (3)
Mistrovství ČR v běhu na lyžích 2020
04.02.2020 | Zbyněk | aktualizováno (12.02.2020)

Ve dnech 31.1. - 2.2. 2020 se uskutečnilo MČR v běhu na lyžích pro rok 2020 ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Přes pro lyžaře značně nepříznivé povětrnostní podmínky, které v současnosti panují, se pořadatelům podařilo připravit kvalitní a náročné tratě. Náš Fischer Ski klub Šumava Vimperk byl na tomto prvním vrcholu sezóny zastoupen čtrnácti závodníky a to zejména v kategoriích staršího dorostu. Závodníky přijel z Vimperka podpořit početný fan-klub složený zejména z řad rodičů a sourozenců. Děkujeme za podporu! A jak jsme si vedli?

celý článek >>
diskuze (1)
Český pohár v běhu na lyžích ve Vrchlabí
13.01.2020 | Zbyněk

Uplynulý víkend se rozběhl seriál Českého poháru v běhu na lyžích ve Vrchlabí.

Pořadatelům se i přes nepřízeň počasí podařilo díky umělému zasněžování připravit velmi kvalitní tratě ( maximální délka okruhů 2,1km ), na kterých byly k vidění vynikající sportovní výkony. Mnozí členové reprezentace zvolili tento závod jako finální zkoušku před domácím světovým pohárem v Novém Městě na Moravě, který se bude konat již příští víkend. Vrchlabský příměstský areál je pro nás velkým vzorem a s lehkou závistí jsme pokukovali po technickém , ale i organizačním a logistickém zabezpečení celého areálu.

celý článek >>
diskuze (0)
<< >>

© SKI Klub Šumava, vytvořil vytvořil Escorts Manchester